seo2

چگونه ورد پرس را سئو کنیم

 

چگونه ورد پرس خود را سئو کنیم؟این سوال ذهن کسانی که دارای سایت ورد پرس هستند و می خواهند سایت خود را ارتقا دهند و در نتایج جستجوی گوگل بالا بیاید در گیر کرده است که در اینجا می خواهیم در مورد چگونه ورد پرس را سئو کنیم توضیحاتی بدهیم.

1- نیروی باز نویسی عنوان ها:به این معنی که پلاگین های سئو ورد پرس نیاز به تغییر تگ عنوان از تم های نصب شده شما دارد تا بتوان آن طبق تنظیمات شما تغییر داد این گزینه به طور معمول باید زده شود.

سئو سایت

سئو سایت

2- تنظیمات متاهای  گسترده سایت: NO-index زیر صفح های آرشیو:این گزینه باید تیک خورده شود زیرا به صفحه کمک می کند اهمیت خود را حفظ کند. استفاده از تگ کلمه کلیدی meta : موتور های جستجو گر مانند یاهو و بینگ به اهمیت دادن کلمه کلیده meta  مشهور می باشند این ها کلمات کلیدی می باشند که مقالات شما بر اساس آنهاست.

 

3- پاکسازی  head : یک تئوری وجود دارد که گوگل یک  head پاکسازی شده را ترجیح می دهد بسیاری از متخصصان سئو پیشنهاد می دهند که بخش head سایت را تمیز نگه دارند چرا که بالاترین لینک های بیشتر گوگل آنها را می خواند از اهمیت بیشتری برخوردارند.

4- تنظیمات صفحه خانه : عنوان ،توضیحات و کلمه کلیدی را شامل می شود.

 

5- انواع پست ها: سئو پست و سئو رسانه را شامل می باشد

 

6- طبقه بندی : پلاگین ها به شما اجازه می دهند که پارامتر های سئو را برای طبقه بندی هایی مانند رده بندی ، تگ ها ، فرمت ها و هرگونه طبقه بندی سفارشی پیکر بندی کنید

7- فرمت ها

8-بایگانی یا آرشیو نویسنده

9- آرشیو تاریخ

10- سایر صفحات ویژه