کمپین تبلیغاتی

کمپین تبلیغاتی برای یک سایت

کمپین تبلیغاتی برای یک سایت

کمپین تبلیغاتی برای یک سایت keyboard worker هزینه ایجاد یک وب سایت متضاد است. در یک قسمت از مقیاس، آن را رایگان، فکر می کنم شرکت های مانند GoDaddy که ارائه ابزار DIY وب سایت ساخت، در حالی که از سوی دیگر می تواند یک پروژه شش رقمی یا بیشتر. همه نقاط قیمت در بین نیز پوشش داده شده است. برای سرگرمی خودم، تصمیم گرفتم هزینه ی توسعه وب سایت را با استفاده از پیمانکاران عوض کنم. نتایج کاملا شگفت انگیز بود.

دامنه وب سایت

برای نگه داشتن همه چیز ساده، شخصی را که راه اندازی این وبسایت است، درک می کنم.کمپین تبلیغاتی در واقع، این به ندرت مورد است و پروژه نیاز به نقشه برداری جاده ای یا تمرین ناحیه ای دارد که بازاریابی هزینه های آن را در بر می گیرد، در صورتی که یک حرفه ای برای آن استخدام شده باشد. ما این بیت را پر می کنیم

کمپین تبیلغاتی برای یک سایت این وب سایت برای یک شرکت مهندسی تخیلی است. آنها حدود 50 میلیون پوند و نیاز به یک وب سایت جدید برای جذب مشتری جدید از Google ™ دارند. وبسایت فعلی آنها پاسخگو نیست (تلفن همراه و رایانه لوحی)، آنها نمیتوانند آن را بهروزرسانی کنند و رتبه بندی کمی در Google داشته باشند. آنها همچنین می خواهند مشتریان فعلی خود را به گواهینامه های بازرسی تجهیزات از طریق یک پورتال خود سرویس دهند. این به این دلیل است که در حال حاضر، مشتریان تلفن و گواهی به صورت دستی قرار گرفته و به مشتری ایمیل فرستاده شده است.

بر اساس این محدوده کاری، آنها نیاز دارند:

یک طراح برای ایجاد نگاه و احساس

توسعه دهنده برای تبدیل طراحی به یک قالب وب سایت

رمز گذار برای توسعه پورتال خود سرویس

یک متخصص محتوا برای تحقیق درباره بازارهای خود و ایجاد محتویاتی است که برای رتبه بندی گوگل کمک می کند

مدیر پروژه برای ایجاد آن همه اتفاق می افتد

برای نگه داشتن همه چیز به سختی من قصد دارم به فرض توسعه است نیز بسیار خوب است در بیشتر درگیر کار عقب پایان و همچنین می تواند اداره پورتال خود خدمات. من همچنین می خواهم فرض کنم متخصص محتوا به اندازه کافی با تجربه به مدیریت کل تحویل پروژه می پردازد. ساختن این مفروضات به این معنی است که ما اکنون به یک طراح، یک توسعه دهنده و یک متخصص محتوا میپردازیم که به عنوان یک مدیر پروژه دو برابر میشود.

هزینه های مردم کمپین تبلیغاتی برای یک سایت

برای لحظه ای قصد دارم هزینه های آژانس اشتغال را نادیده بگیرم و کمپین تبلیغاتی هزینه های وب سایت را صرفا بر هزینه استخدام مردم بنا نکنم. من هم در حال حاضر هزینه های تجهیزات و نرم افزار را نادیده می گیرم، ابزارهایی که پیمانکاران باید کار کنند.

هنگامی که یک آژانس را استخدام کنید تا یک وب سایت تولید کننده بزرگ را ایجاد کنید ، فقط باید برای خدماتی که نیاز دارید، پرداخت کنید. اگر شما نیاز به یک طراح برای 4 روز در هفته اول، 2 روز در هفته دو و یک روز در هفته 3 دارید، می توانید آن را داشته باشید. نه، اگر شما تیم خود را استخدام کنید، آنها باید از زمانی که شما برای اولین بار به آنها نیاز دارید، پرداخت کنید. بر اساس این پروژه و محدوده کار اعضای تیم به شرح زیر خواهند بود:

طراح – لازم است از ابتدای پروژه تا زمانی که سایت به زندگی ادامه دهد.

کمپین تبلیغاتی

کمپین تبلیغاتی

Developer – مورد نیاز از ابتدای پروژه تا زمانی که سایت در حال اجرا باشد.

کمپین تبیلغاتی برای یک سایت متخصص محتوا / مدیر پروژه – مورد نیاز از ابتدای پروژه تا زمانی که سایت در حال اجرا است (و فراتر از آن!)

ممکن است برخی از اتاق های گوناگون در اینجا وجود داشته باشد و ممکن است بتوانید قبل از خدمات طراحی طراحان را کنار بگذارید اما این یک مشکل است. ما فرض می کنیم که قصد دارید کل تیم را از ابتدا تا انتها حفظ کنید. من قصد دارم فرض بر این داشته باشم که افرادی که پیدا کرده اند در بالای بازی هستند و قصد دارند این پروژه را در یک ماه ارائه دهند.

برای پیدا کردن تیمی که می خواهم از سایت کاری استفاده کنم در واقع . این آگهی های واقعی نشان دهنده نرخ واقعی کمپین تبلیغاتی  دنیای واقعی است و در واقع، برای یک تخصیص کوتاه مانند این، نرخ ها احتمالا باید بالاتر باشند.

طراح وب

توسعه دهنده وب

متخصص محتوا / مدیر پروژه

هزینه های متخصص محتوا / مدیر پروژه احتمالا در سمت پایین است. پیدا کردن کسی که واقعا پروژه های SEO و وب را به طور کلی می برد، یک چالش است، اما من با این همه چرت و پرت روبرو هستم.

کمپین تبیلغاتی برای یک سایت بر اساس این پشت یک بسته یابی fag، واضح است که استفاده از یک آژانس برای ایجاد یک وب سایت که پرسش ها را از Google ایجاد می کند و مشتریان را با یک ابزار نرم و صاف برای گرفتن اطلاعاتی از شما قانع می کند. از منظر صاحب آژانس، این پروژه مانند یک پروژه 10 کیلوگرمی، شاید 12 کیلوگرم است که نصف قیمت پیمانکارهای استخدام است که احتمالا هفته گذشته از برنامه های ارسال شده برای انجام وظیفه بعدی خود را صرف می کنند، احساس می کند.

به نظر من، آژانس ها از بعضی از مشتریان سوار خشن می شوند و قیمت را فشرده می کنند.کمپین تبلیغاتی  هنگامی که شما در بالا ذکر می کنید، آنها واقعا ارزش شگفت انگیزی برای پول نشان می دهند.