7 اسرار نویسندگان مقاله حرفه ای سئو

7 اسرار نویسندگان مقاله حرفه ای سئو

7 اسرار نویسندگان مقاله حرفه ای سئو وبلاگ ها و مقالات سئو به عنوان بخشی واقعا مهم و مهم از خدمات آنلاین PR و مدیریت رسانه های اجتماعی می باشد. در کارخانه محتوا، حدود 40 وبلاگ و مقالات سئو در هر هفته برای مشتریان ما – از جمله صفحات فرود – و هر یک به ترافیک وب سایت ها کمک می کند. به طور منظم مطالب تازه در سایت شما ارسال می شود یکی از ساده ترین راه های معرفی مشتریان یا مشتریان بالقوه به نام تجاری شما. البته، شما نمیتوانید فقط یک دسته از کلمات را بر روی یک صفحه پرتاب کنید و انتظار داشته باشید که افراد در حال اجرا باشند. خدمات نوشتن مقاله ی حرفه ای سئو می دانند که اگر شما آن را ساخت، آنها خواهند آمد … اما تنها اگر شما آن را ساختن راه درست است.

در اینجا 7 اسرار حرفه ای مقاله نویس نویسندگان مقاله:

تحقیق کلمه کلیدی خود را دریافت کنید اگر قصد دارید محتوا را در سایت خود پست کنید، ممکن است زمان لازم را برای اطمینان از اینکه Google متوجه تلاش شما می شود، زمان بگذارید.

پیدا کردن کلمات کلیدی و عبارات مورد نظر مردم (و همچنین آنچه شما در رقابت می کنید)، و خودتان یک صفحه گسترده کلیدی را ایجاد کنید. پیگیری چندین بار که کلیدواژهها را در محتوا خود کار میکنید، و از ابزارهای مناسب برای ردیابی جاییکه برای کلمات کلیدی که هدف قرار میدهید استفاده کنید ( SEMrush مورد علاقه ما است ). نمی دانید کجا شروع کنید؟ راهنمای جامع ما را برای تحقیقات کلیدی برای جستجوگرها بررسی کنید .

7 اسرار نویسندگان مقاله حرفه ای سئو کلمات کلیدی را به کار بگذارید یک بار، یک نویسنده ی محتوا سئو فقط به معنی کلمات کلیدی دیپلوپر را به کپی خود منتقل کرد – اما این که چگونه بازی دیگر بازی می شود. در حالی که هنوز هم ایده خوبی است که کلمۀ هدف شما را در کل مقاله خود قرار دهیم، فتوکپی شما با استفاده از کلمات کلیدی اجباری، شماره گیری های زیادی را انجام نمی دهد (و اغلب، آن را به آن آسیب رساند). همانطور که در مورد هر نوع کمی از استراتژی سئو ، شما باید تاکتیکی باشید.

کلمه کلیدی خود را در عنوان، در 300 کلمه اول و در اولین H1 یا H2 قرار دهید (البته لازم به ذکر است که لازم نیست که هر دو را ضربه بزنید – فقط مطمئن شوید که در یکی از آنها وجود داشته باشد). پس از آن، باید سعی کنید از تغییرات کلمه کلیدی خود استفاده کنید.

به عنوان یک یادداشت اضافه شده، هرگز نباید یک تلاش برای مطابقت با کلیدواژه شما در کپی شما باشد. در حالت ایدهآل، کلمه کلیدی شما باید در نوشتن خود طبیعی باشد – اگر احساس می کنید که شروع به نوشتن jibberish می کنید، خیلی دور شده اید.

به یاد داشته باشید که افرادی که از موتورهای جستجو استفاده می کنند، به دنبال آن عبارت خاص هستند زیرا آنها می خواهند بدانند بیشتر در مورد آن / خرید آن چه می کنند، لذا منطقی است که آنها را به دنبال آن ها ببرند. اگر شما انجام دهید، بیشتر کلیک می کنید – این یکی از ترفندهای تجارت برای نویسندگان حرفه ای سئو است.

در مورد چیزهایی که در مورد آنها مورد توجه است نوشتن قبل از اینکه شما هر نوع نوشتن سئو را انجام دهید، از خودتان بپرسید: چه کسی مراقبت می کند؟ ما جالب نیستیم، در اینجا – اغلب نویسندگان مقاله فقط محتوای پلاستیکی را بدون دلیل واقعی بدون هیچ استراتژی واقعی پشت آن قرار می دهند. آنها فراموش می کنند که انسان های واقعی باید بخواهند این مطالب را بخوانند – شما واقعا برای الگوریتم های گوگل نگفته اید، شما برای مردم نوشتید! وقتی نوشتن می کنید، همیشه باید به دنبال خوانندگان خود باشید. چه می توانید به آنها بگوئید که هیچ کس دیگری نمی تواند؟ چه خدماتی می تواند این را ارائه دهد که منحصر به فرد است؟ شما چه چیزی را می توانید به اشتراک بگذارید که در هیچ جای دیگر یافت نشد؟

انتخاب کلمات کلیدی

هیچ کس کسب و کار شما را مانند شما نمی داند – پس از استفاده از آن به نفع خود. اگر نه، شما حداقل می توانید درباره اخبار مربوط به کسب و کار خود صحبت کنید. در صورت شک و تردید، لیستی از کلمات کلیدی جستجوگرها را مشاهده کنید و ببینید چه نوع لیست، پیوند پیوندی یا پست های عمیق که می توانید از آن کلمات کلیدی استفاده کنید. نگران نباشید بعضی از متخصصین مصاحبه کنید (اگر آنها را نقل قول و تخصص خود را در پست خود داشته باشید، احتمالا محتوای آنها را از طریق کانال های اجتماعی خود به اشتراک می گذارید – به این ترتیب می توانید شبکه های بزرگتری را برای افزایش اندازه استفاده کنید از خودت)

آن را به اندازه کافی برای شمارش کنید. مطمئنا 100 کلمه محتوای تازه بهتر از هیچ محتوای جدید نیست – اما چقدر ارزش شما واقعا می تواند در توییتر ارائه دهد؟ موتورهای جستجو تمایل به اولویت دادن به وبلاگ ها و مقالات طولانی تر، و به دلایل خوب است. سعی کنید برای حداقل 600 کلمه بکار ببرید، اما اگر بتوانید به 1000 یا بیشتر دسترسی پیدا کنید، برای آن بروید. تحقیقات زیادی انجام شده است که نشان می دهد موتورهای جستجو تمایل دارند که محتوای حداقل 2000 کلمه را به صورت عمیق در نظر بگیرند – ما این کار را برای خودمان و مشتریانمان دیده ایم و بسیاری از پست های محبوب وبلاگ های TCF حداقل 1،500 کلمه.

دیگر محتوای شما، ارزش بیشتری را که میخواهید خوانندگان خود بگذارید، و شانس بیشتری برای کاهش میزان جستن خود داشته باشید. (صحبت از آن …)

وبلاگ سئو برای نویسندگان مقاله های سئو

7 اسرار نویسندگان مقاله حرفه ای سئو تحلیلی خود را تماشا کنید نوشتن جستجوگرها آتش و فراموش کردن نیست – شما نباید فقط مطالب خود را ارسال کنید و از راه دور دور شوید. در واقع، شما باید با استفاده از Google Analytics، محتوای خود را منظم نظارت کنید. با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط افراد در SE Mrush ، زمان بر روی سایت، نرخ جست و جو و صفحات در هر session همه مهم (و نه مهم تر) از چگالی کلمات کلیدی است. هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم، این تعجب آور نیست. اگر سایت شما دارای میزان بازده بالا باشد، به این معنی است که بازدیدکنندگان سایت شما به مدت طولانی ماندند، احتمالا به این دلیل که صفحه شما اطلاعاتی را که به دنبال آن نیست، ارائه نمی دهد. اگر میزان گشت و گذار شما بالا باشد، شانس خوبی برای صفحه شما برای کلمات کلیدی مناسب بهینه سازی نشده است.

شما باید هشدار داده شود که مقدار زیادی از چیزهای مرتبط با غیر محتوا وجود دارد که می تواند سرعت جستن خود را به سرعت افزایش دهد. پاپ آپ های تهاجمی، زمان بارگذاری آهسته، آگهی های نادرست و یا تصاویر و هر عنصر طراحی دیگر زشت می تواند بازدید کنندگان را از بین ببرد. نوشتن خوب محتوای مبتنی بر سئو نه تنها در مورد کلمات بر روی صفحه نمایش شما است – این نیز در مورد چگونگی بازدید کننده شما آنها را می بیند. اگر آنها با طراحی بد مخفی شده باشند، هیچکس قصد ندارد آنها را بخواند.

بهینه سازی نوشتن مطالب وب سایت خود را بهینه کنید. اگر از وردپرس به عنوان پلت فرم وبلاگ نویسی خود استفاده می کنید، بسیاری از ابزارهای رایگان آنلاین PR (به صورت پلاگین ها) وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. در کارخانه محتوا، ما از Yoast و Shareaholic و چندین نفر دیگر استفاده می کنیم. روابط عمومی رایگان و آسان به آسانی به عنوان پیوند “نصب در حال حاضر” ضربه زده می شود.

کار خود را ویرایش کنید تنها تفاوت بین نویسندگان مقاله حرفه ای سئو و افراد عادی، چشم برای خود ویرایش است. برنامه هایی مانند Open Office، Google Docs و مایکروسافت ورد را آسان می کند – squiggleys   قرمز و سبز را بیشتر از آن دور. داشتن چشم برای زیبایی زیبایی قالب بندی نیز مهم است. دور از پاراگراف ها و جملات فوق العاده طولانی که مایل هستند. اگر توانایی دارید، همیشه یک ایده خوب است که شخص دیگری قبل از اینکه شما منتشر شود نگاهی به کار شما می اندازد. حتی اگر آنها یک نویسنده جستجوگر (و یا ویرایشگر) نیستند، مجموعه ای از چشم ها می تواند بسیار آسان برای اشتباه گرفتن.

7 اسرار نویسندگان مقاله حرفه ای سئو آژانس PR خودتان باشید هنگامی که محتوای تازه نوشتید و نوشته اید، کار تنها نیمی از کار است. گام نهایی تمام نوشتن مطالب وب به عنوان آژانس PR آنلاین شما عمل می کند – پیوند به محتوای شما در همه جای سایت. نظر در وبلاگ ها و پیوند به سایت شما. محتوای خود را به Reddit و Stumble Upon ارسال کنید. مدیریت رسانه های اجتماعی و نوشتن مطالب وب دست به دست هم می دهند و به محض اینکه دکمه “انتشار” را در مقاله یا وبلاگ جدید خود فشار می دهید، باید قلب خود را با صدای بلند بخوانید. راهنمایی بیشتری دارید؟ 5 نکات روابط عمومی اینترنتی خود را بررسی کنید.