AMP چیست

AMP چیست

AMP چیست

AMP چیست و سرعت AMP را برای جستجو و نمایش تبلیغات به ارمغان بیاورد موفقیت در تلفن همراه شروع به گرفتن حق اصول اولیه می کند. مردم برند هایی را انتخاب می کنند که فورا و یکپارچه نیازهای خود را برآورده می کنند. این به این معنی مهم نیست که سایت شما به نظر شما چقدر عالی است، اگر بارها بارگیری کند، کاربران از بین می روند و شما از دست خواهید رفت.

راه های که چگونه سرعت سایت خود را افزایش دهیم را کلیک کنید.

 AMP چیست: شتاب دهنده صفحات موبایل

این پروژه 18 ماه پیش به منظور کمک به ایجاد وب با تجربیات سریعتر، شروع به کار کرد. از آن به بعد، ما پیشرفت کرده ایم که صفحات AMP سریعا بارگیری در جستجوی گوگل را انجام می دهیم، با شروع از چرخ فلک های داستان های بالا و گسترش فهرست های جستجوی آلی.

AMP چیست و چگونه کا میکند امروزه ما دو روش جدید برای سرعت بخشیدن به AMP برای بهبود عملکرد تبلیغات معرفی می کنیم. اولا، ما بتای جدید گوگل ادوردز را راه اندازی می کنیم که به شما امکان می دهد صفحات AMP سریعا به عنوان صفحات اصلی برای تبلیغات جستجوی خود استفاده کنید. دوم، ما با استفاده از تکنولوژی مشابهی که صفحات AMP را خیلی سریع می کند، سرعت تبلیغات در شبکه گوگل Display را افزایش می دهیم.

بهبود ROI کمپین با صفحات فرود رعد و برق سریع AMP

ما قبلا گفته ایم که زمان بارگیری صفحه مدیا برای صفحه AMP از جستجوی گوگل کمتر از یک ثانیه است. اگر پیش از این به اندازه کافی سریع نبود، هفته گذشته اعلام کردیم که این صفحات اکنون دو برابر سریع هستند. جای تعجب نیست که AMP به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته است – بیش از 2 میلیارد AMP صفحه از 900،000 دامنه منتشر شده است.

بتا جدید گوگل ادوردز، مزایای عملکرد صفحات سریعتر تلفن همراه را برای جستجو در کمپین ها به ارمغان می آورد. در حال حاضر، زمانی که تبلیغکنندگان تبلیغات جستجوی خود را به صفحات فرود AMP پیوند می دهند، مصرف کنندگان تجربه های سریع وب موبایل خود را از صفحه های AMP در جستجوی گوگل دریافت خواهند کرد. اگر علاقه مند به شرکت در بتا هستید، ثبت نام کنید.

ما اهمیت سرعت در ارائه کمپین های تبلیغاتی موثر را درک می کنیم. به همین دلیل است که ما فوق العاده هیجان زده به سرعت استفاده از AMP به کمپین های پرداخت شده خود را در گوگل ادوردز اعمال می شود.

اطمینان از نمایش تبلیغات با AMP دیده می شود

AMP چیست و بهبود ان بر سئو سایت هنگامی که تبلیغات سریع بارگذاری می شود، افراد بیشتر احتمال دارد که آنها را ببینند. به این معناست که بودجه های رسانه ای کارآمدتر عمل می کنند و استراتژی های پیام رسانی به پتانسیل کامل خود می رسند. تبلیغات سریع بارگذاری همچنین تجربه های بهتر برای کاربران ایجاد می کند.

پروژه AMP در سال گذشته برنامه تبلیغات AMP را راه اندازی کرد تا تجربه های تبلیغاتی را در وب بسیار سریع تر و سریع تر کند. این طرح فناوری را فعال می کند که سریع صفحات AMP را به تبلیغات منتقل می کند.

امروزه تعداد قابل توجهی از تبلیغات نشان داده شده در صفحات AMP در سراسر شبکه گوگل Display به طور خودکار تبدیل شده و در فرمت آگهی AMP جدید عرضه می شود. ما این تبلیغات را تا 5 ثانیه سریعتر از تبلیغات معمول پیدا کرده ایم، گرچه خلاق به نظر دقیقا مشابه است. در نهایت، این تضمین می کند که پیام های شما در واقع توسط مخاطبان مورد نظر شما دیده می شود و کاربران تجربه با نام تجاری شما یکپارچه هستند.

سرعت مهم است برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان امروز، باید سریع باشید. سرعت و کارآیی AMP به تبلیغاتی کمک می کند تا کمپین های موثرتری را ارائه دهید که با تسریع در انتظارات مصرف کننده ادامه می یابد.