سئو سایت مقدماتی

سئو سایت مقدماتی در قالب متریک های پایه ای از سئو می باشد که به منظور قرارگیری در نتایج جستجو کاربرد می یابد. موتورهای جستجو به ویژه گوگل از قدرتمندترین ابزارهای هدایت ترافیک می باشند که لحاظ نمودن اصول سئو سایت مقدماتی می تواند منجر به دیده شدن شما در نتایج جستجو به واسط سرچ عبارات و یا کلمات کلیدی شود. همان طور که می دانید کلمات کلیدی پرکاربرد و یا کلمات کلیدی که رقبای بسیاری در آن زمینه فعالیت می نمایند منجر به سخت شدن پروسه سئو سایت می شود و حال با لحاظ نمودن عبارات و یا کلمات کلیدی کم کاربردتر می توان به بخشی از ترافیک کاربران خود دست یافت که در این صورت سئو سایت مقدماتی معنا می یابد و در واقع پیش زمینه ای برای انجام سئو سایت حرفه ای در کلمات کلیدی سخت تر خواهد بود.

سئو سایت بهینه سازی سایت ام.سی سئو تنظیمات داخلی سایت

سئو سایت مقدماتی را آغاز نمایید

برای آغاز پروسه سئو سایت مقدماتی می توان به تنظیمات اولیه سایت مانند پیکربندی سایت توجه نمود. نام سایت خود را متناسب با کلمات کلیدی اصلی خدو انتخاب نمایید و نیز توضیحات آن را با درج نمودن کلمات کلیدی ارائه نمایید. دقت داشته باشید که در صفحه اصلی خود محتوایی هرچند اندک جایدهی نمایید و در آن از کلمات کلیدی خود استفاده کنید.

تگ ها در سئو سایت مقدماتی

تگ ها نیز از اصول اولیه و مقدماتی سئو می باشند که همواره باید لحاظ گردند. تگ TITLE یکی از این تگ ها است که در تمامی صفحات سایت استفاده می شود. تگ TITLE خود را با توجه به هدف ایجاد صفحه و نیز گنجاندن کلمه کلیدی خود انتخاب کنید.تگ H1 نیز از دیگر تگ های مهم در سایت می باشد که عنوان صفحه سایت شما را بیان می کند پس تمامی صفحات خود را با تگ H1 آغاز کنید که در واقع عنوان صفحه خود را به گوگل معرفی نموده اید.