سئو محتوای سایت

سئو محتوای سایت در معنای پیاده سازی اصول و آیتم های سئو و بهینه سازی سایت درون محتوا می باشد. این جمله که محتوا پادشاه است در بسیاری از مطالب آموزشی سئو دیده و بیان می شود اما حقیقت امر این است که هر محتوایی نمی تواند پادشاه برای سایت خود باشد و تا شما اصول سئو محتوا را پیاده سازی ننمایید نمی توانید نتیجه دلخواه که همان رنکینگ بالاتر و آن سئو قوی تر براساس کلمه کلیدی خاص می باشد را ببینید. ما در ادامه خواهیم گفت که چگونه می توانید سئو محتوای سایت که برای سایت شما پادشاه باشد را تولید کنید.

کلمات کلیدی در سئو

انتخاب کلمه کلیدی شروعی برای پروسه سئو و نیز به عنوان تصمیم استراتژیکی می باشد زیرا که تمامی فعالیت های بعدی در پروسه سئو سایت براین اساس انجام می شود. کاربران شما چه کلمات کلیدی را در حوزه کسب وکاری شما جستجو می کنند. ابزارهای آنلاینی هستند که میزان جستجو کلمه کلیدی را اعلام می کند. گوگل در ابزار Keyword planner tool میزان جستجوای که براساس کلمه کلیدی انتخاب می شود را بیان می نماید. پس به واسط این ابزار می توانید مناسب ترین کلمه کلیدی که بیشترین جستجو را به واسط کاربر دارد را برای استارت پروسه سئو و بهینه سازی سایت خود انتخاب کنید.

لیست کلمات کلیدی در سئو

بیشتر افراد برای سایت خود دو یا سه کلمه کلیدی انتخاب می کند و تنها بر تکرار و استفاده از این کلمات تاکید می کنند اما باید بدانید که استراتژی انتخاب کلمات کلیدی می تواند به لیستی از کلمات کلیدی ختم شود که همگی در ارتباط با کلمه کلیدی اصلی شما می باشد. فرض کنید کلمه کلیدی شما سئو سایت است حال عبارات کلیدی مانند سئوسایت حرفه ای ، سئو سایت رایگان ، سئو سایت سریعمواردی هستند که توسط کاربر جستجو می شود و اگر شما به واسط این کلمات کلیدی نیز در جستجو ها نمایش داده شوید و یا رنکینگی را در این کلمات کلیدی بدست آورید می توان در پروسه سئو وب سایت و بهینه سازی وب سایت شما بسیار موثر باشد.

عنوان صفحات در سئو

عنوان صفحات سایت خود را در ارتباط با کلمه کلیدی خود انتخاب نمایید. در واقع سعی نمایید کلمه کلیدی خود را در تمامی عناوین صفحات سایت خود بگنجانید. این امر مثل این است که شما به گوگل بگویید تمامی صفحات سایت من حول این کلمه کلیدی می باشد و ارتباط سایت خود را با آن کلمه کلیدی بیشتر نشان می دهید.

تگh1 ,h2… در سئو

دقت داشته باشید که تمامی صفحات شما تگ h1 را داشته باشد و در آن عنوان صفحه خود را درج نمایید. برای تیترهای داخلی که در آن نیز کلمه کلیدی مرتبط با پروسه سئو سایت شما است را در تگ h2 ,h3 و غیره بگذارید.

لینک دهی داخلی در سئو

لینک دهی داخلی در محتوا به واسط کلمات کلیدی و نیز عنوان دیگر محتواها که در سایت شما موجود می باشد برقرار می گیرد برای مثال اگر کلمه کلیدی شما سئو سایت است می توانید به صفحه اصلی سایت لینک نمایید و اگر کلمه کلیدی شما بک لینک است به صفحه داخلی که در این خصوص ایجاد نموده اید وصل نمایید.