سئو سایت رایگان

سئو سایت رایگان و یا کم هزینه برای بسیاری از کاربران مطلوب می باشد زیرا بصورت رایگان و یا حتی کم هزینه می توانند ترافیک دلخواه خود را از موتورهای جستجو کسب نمایند. اما چگونه می توانید سئو سایت رایگان را پیاده سازی نمایید و بدین منظور چه گام هایی را باید اجرا کرد. در پاسخ باید گفت که در اینجا به واسط بیان مطالب آموزشی خواهید توانست بدون پرداخت هزینه سو سایت رایگان خود را داشته باشید.

گام هایی را برای سئو سایت

در گام اول کلمه کلیدی خود را تعیین کنید. حال با درج کلمه کلیدی خود در موتور جستجو گوگل تحلیلی از سخت کلمه بدست آورید.رقبای شما چه سایت هایی می باشند و این سایت ها چه عمر دامنه ای دارند، چه میزان محتوا دارند، چه میزان لینک دارند. با دریافتن این موضوعات می توانید پروسه سئو سایت خود را آغاز کنید و اقداماتی مشابه و یا بیشتر از رقبا انجام دهید تا به سرعت سئو سایت خود را انجام دهید.

تولید محتوا در سئو

محتوا از شاخص ترین گام ها در پروسه سئو می باشد و بدون در نظر گرفتن سئو محتوا بدون شک نخواهید توانست سئو سایت و بهینه سازی سایت خود را داشته باشید. محتوای صفحه اصلی خود که حتما برای کلمه کلیدی خاصی انتخاب نموده اید را تحت بررسی قرار دهید و کلمه کلیدی خود را در حداکثر ممکن بگنجانید. پس از آن تگ ها title, h1,h2 ,h3 را بررسی نمایید که کلمات کلیدی شما در آن باشد. پس اگر تصمیم دارید سئو سایت رایگان خود را انجام دهید از همین الان به تولید محتوای با کیفیت اقدام کنید.

لینک سازی داخلی در سئو

لینک سازی داخلی در سئو که به واسط کلمات کلیدی می باشد می تواند ارتباط قوی شما را در آن کلمه کلیدی نشان دهد که در سئو سایت شما اثر گذار خواهد بود.

لینک سازی خارجی در سئو

لینک سازی خارجی یا همان بک لینک ها اعتباردهنده به سایت شما خواهد بود. انتشار محتوای خود در شبکه های اجتماعی و فروم ها که با درج لینک باشد علاوه بر هدایت ترافیکی که ایجاد می کند منجر به برجاگذاشتن لینک ها خواهد شد که در پروسه سئو و بهینه سازی سایت شما موثر خواهد بود. علاوه بر اینها اگر کلمه کلیدی شما به نسبت سخت می باشد می بایست لینک های معتبر بیشتری تهیه کنید.