مقالات سئو سایت-آموزش سئو سایت

افزایش ترافیک سایت

افزایش ترافیک سایت

افزایش ترافیک سایت

افزایش ترافیک سایت و راهنمایی بازدیدکننده واقعی به سمت سایت شما،از راهکارهای افزایش فروش محصولات محسوب میشود.

البته باید یادآور شویم افزایش ترافیک سایت به تنهایی ضامن پیشرفت سایت شما نمیشود.این ترافیک باید بصورتی هوشمند صورت گیرد یعنی شامل شرایطی باشد نظیر اینکه هدفمند باشد و در مرحله بعد بتوانید از ترافیک بالای خود راهی برای تبدیل شدن به مشتری ثابت پیدا کنید.

برای انالیز سئو  با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

یکی از مهم ترین خدماتی که شرکت ما ارائه میدهد افزایش ترافیک سایت است.برای افزایش ترافیک سایت راهکارهای متفاوتی وجود دارد که اغلب آن ها چندان موثر واقع نمیشود.کارشناسان و مشاوران ارشد با بررسی های زیاد بهترین و کاربردی ترین روش های افزایش ترافیک سایت را به شما ارائه میدهند.

راهکارهای افزایش ترافیک سایت

سئو:سئو یکی از جدیدترین وپرکاربردترین روش های افزایش ترافیک سایت است.از مزیت های این روش این است که در مدت طولانی هزینه بسیار کمی صرف آن میشود وبازدید کننده واقعی را به سمت سایت راهنمایی میکند.به همین دلیل بیشترین کیفیت را برای شما خواهد داشت.

شبکه های اجتماعی:با تولید رسانه اجتماعی وبه اشتراک گذاشتن آن ذر شبکه های اجتماعی قادرید بازدید قابل ملاحظه ای را به سمت سایت خود راهنمایی کنید.البته اگر از راهکارهای بازاریابی حرفه ای درآن استفاده شود ایجاد رسانه اجتماعی خوب میتواند بازدید بسیار مفید وخوبی را برای سایت شما به همراه داشته باشد.

تبلیغات اینترنتی:این روش محدود نیست ودامنه گسترده ای دارد.از زیر شاخه های آن میتوان به لینک های تبلیغاتی،لینک های خبری،برند سازی اینترنتی و…اشاره کرد.ما باید براساس هدفی که داریم یکی از این زیرشاخه هارا انتخاب میکنیم.

حفظ بازدیدکنندگان قدیمی سایت:یکی از موثرترین روش های افزایش ترافیک سایت تولید مطالب مفید در سایت واستفاده از ابزارآلات مناسب برای نگهداری بازدیدکننده سایت است.

در قدم اول باید در نظر داشته باشیم که قبل از هرگونه تبلیغات اینترنتی باید مشکلات وایرادات سایت خود را برطرف کنید.

از نکات لازم که باید در سایت خود رعایت کنید ایجاد محتوای مناسب،گرافیک مناسب وچیدمان مناسب در سایت است.

کیفیت گرافیک سایت،سرعت بالا آمدن صفحات سایت وطریقه چیدن جزئیات سایت باید به گونه ای باشد که بازدیدکننده براحتی بتواند به اطلاعاتی که میخواهد دست یابد.

ترافیک به صورت رایگان

راهکارهای دریافت ترافیک رایگان

راهکارهای دریافت ترافیک رایگان

راهکارهای دریافت ترافیک رایگان: 10 راه برای دریافت ترافیک به صورت رایگان! ترافیک وب سایت

گرفتن ترافیک یکی از وظایف مهم برای هر استاد وب است. علاوه بر این، شما نمی توانید یک بار ترافیک دریافت کنید و فقط مزایا را به دست آورید. گرفتن ترافیک یک کار مداوم است و شما باید دائما این کار را انجام دهید، اگر می خواهید ترافیک بگیرید و آن را نگه دارید.

در اینجا برخی از بهترین راه ها هستند

برای دریافت ترافیک به صورت رایگان!

 بهینه سازی وب سایت شما برای موتورهای جستجو

موتورهای جستجو همیشه یک راه اصلی برای دریافت ترافیک به صورت رایگان بوده است. به همین دلیل است که شما باید مشق شب خود را انجام دهید و سایت خود را بهینه کنید تا بتوانید کلمات کلیدی را که هدف قرار می دهید رتبه خوبی داشته باشید.

سئو هنوز هم قدرتمند ترین راه برای دریافت ترافیک به صورت رایگان است و شما واقعا نیاز به سرمایه گذاری در زمان و تلاش در بهینه سازی سایت خود دارید. سئو بسیار دشوار نیست و اگر بخواهید به طور خلاصه آشنا شوید، سئو  ما را بررسی کنید. اگر برای آن خیلی مشغول هستید، می توانید با مقاله 15 دقیقه جستجوگر شروع کنید. Read more

یوتیوب و ترافیک ان

یوتیوب و ترافیک ان

یوتیوب و ترافیک ان

یوتیوب و ترافیک ان:یوتیوب یکی از محبوب ترین سایت ها است و علاوه بر همه ی سرگرمی هایی که در آن وجود دارد، یوتیوب فرصت های زیادی برای تبلیغ و ترافیک سایت شما فراهم می کند. به طور مشابه به فیس بوک و توییتر ، برای استفاده از یوتیوب با موفقیت برای ارتقاء و گرفتن ترافیک، باید قوانین مربوط به این را بدانید. در اینجا چند نکته برای ارتقاء خود، سایت شما و محصولات شما و نحوه دریافت ترافیک رایگان از YouTube وجود دارد:

 ارسال فیلم ویروسی

میلیون ها ویدیو در یوتیوب وجود دارد. اگر شما یک ویدیو ارسال کنید هیچ کس علاقه مند نیست، این ویدیو به عنوان میلیون ها ویدیو دیگر غیر قابل مشاهده خواهد شد. سرآغاز گرفتن ترافیک از یوتیوب، ارسال فیلم های مفید و یا حتی بهتر از فیلم های ویروسی است. فیلم های ویروسی نه تنها فیلم های مفید هستند، بلکه آنها نیز به گروه های بزرگی از مردم تجاوز می کنند. اگر ویدیوی شما موفق به دریافت ویروسی شود، مردم آن را برای شما ترویج می دهند و تنها چیزی که برای شما پیش می آید این است که از مزایای استفاده کنید.

 یک نمایه جالب ایجاد کنید

به طور مشابه به فیس بوک، توییتر، و یا هر سایت دیگر شبکه های اجتماعی، یک نمایه جالب باید باشد. اگر افراد مانند فیلم های شما هستند، نمایه خود را بررسی می کنند تا بیشتر در مورد شما بیشتر بدانند. هنگامی که آنها می بینند که نمایه شما خسته کننده است، آنها با شما بیشتر نگران نیستند. شما می توانید پروفایل خود را کمی غیر رسمی، اما آن را به عنوان اگر آن را به عنوان یک نوجوان دیوانه است – شما از یوتیوب برای کسب و کار استفاده کنید، درست است؟

لوگو و وب سایت خود را در ویدیو وارد کنید

آرم و آدرس وب سایت شما سلاح های بزرگ تجاری شما هستند. به همین دلیل است که شما باید آنها را در ویدیو قرار دهید. شما می توانید آنها را در ابتدای ویدیو یا در انتهای آن قرار دهید. بهترین کار این است که آرم و آدرس خود را در کل ویدیو بگذارید زیرا این کار شما را در معرض قرار گرفتن زیاد قرار می دهد اما اگر شما نمی توانید آن را انجام دهید (به عنوان مثال به دلیل ملاحظات هنری)، شروع و پایان ویدیو کافی خواهد بود .

 کیفیت ویدیو پست

همانطور که قبلا ذکر شد، کمبود ویدیوها در YouTube وجود ندارد. متاسفانه این بدان معنی است که کمبود فیلم هایی با کیفیت پایین وجود ندارد. این ویدیوها توسط بینندگان مورد علاقه نیست، بنابراین اگر شما تماشاگر را تماشا کنید که ویدیوهایتان را تماشا کنید، مطمئن شوید که ویدیوهای شما صدای خنده دار و یا تصاویر تیره نداشته باشند. یوتیوب برای فیلمبرداران حرفه ای نیست، بنابراین شما می توانید ویدیوهای آماتور ارسال کنید، اما مطمئن شوید که کیفیت آنها مناسب است.

 ویدیوهای خود را تبلیغ کنید

اگر فیلمهای شما ویروسی هستند، خوش شانس هستید اما نمیتوانید روی این حساب کنید. برای دریافت ترافیک YouTube، ویدیوهای شما به بینندگان نیاز دارند. شما نمیتوانید تنها بر این واقعیت تأکید کنید که بینندگان ویدیوهای شما را پیدا خواهند کرد – شما باید آنها را تبلیغ کنید. حتی فیلم های ویروسی از ارتقاء شما بهره مند خواهند شد.

فیلم ها را دوستانه جستجو کنید

یکی از راههایی که بینندگان ویدیوهای شما را از طریق جستجو پیدا میکنند – هر دو به طور محلی در YouTube و در موتورهای جستجو. به همین دلیل است که شما باید ویدیوهای خود را جستجو کنید. برای انجام این کار، کلمات کلیدی اصلی خود را در عنوان و در توضیحات ذکر کنید. همچنین توجه ویژه ای به برچسب ها می شود. لیست به عنوان بسیاری از کلمات کلیدی مربوط به برچسب ها، اما مراقب باشید که شما اسپم نمی کنید.

 ارسال در سریال

فیلم های مستقل می توانند به یک ضربه تبدیل شوند، اما بهتر است اگر شما مجموعه ای از فیلم ها را ایجاد کرده و آنها را یکبار در روز / هفته ارسال کنید. به این ترتیب بینندگان می دانند که بیشتر وجود خواهد داشت و آنها برای بررسی به آنجا خواهند رفت. حتی اگر شما سری را ایجاد نکنید، حداقل سعی کنید ویدیوها را به طور منظم ارسال کنید – این باعث ایجاد وفاداری مخاطبین می شود.

 ارسال پاسخ های ویدیویی

پاسخ های ویدیویی یکی از موارد منحصر به فرد در مورد یوتیوب است و شما باید از آن استفاده کامل کنید. طاقچه خود را جستجو کنید، فیلم های محبوب ترین فیلم های خود را انتخاب کنید و پاسخ های ویدیویی را به آنها ارسال کنید. فقط مراقب باشید که پاسخی که پست می کنید مربوط به ویدیویی است که به آن پاسخ می دهید و واکنش ویدیوی خود را به خود ارتقا دهید.

9 زمان مناسب برای ارسال ویدیوهای خود را انتخاب کنید

در یوتیوب، زمان بندی بسیار مهم است، زیرا در هنگام ترافیک و زمانی که تعداد بیننده زیاد نیست، قله ها وجود دارند. روزهای هفته (به خصوص چهارشنبه ها و بالاتر از همه – پنج شنبه ها ) صبح یا اوایل بعد از ظهر وقت ایالات متحده بهترین زمان برای ارسال ویدئو مورد علاقه است. برای اینکه ویدیوی شما در اولین زمان آپلود شود، باید کمی برنامه ریزی کنید. در نظر داشته باشید که برای فیلم های بزرگ و / یا اتصال به اینترنت آهسته آپلود می تواند یک ساعت شما را طول بکشد، بنابراین در اوایل شروع می شود.

ویدیوهای خود را کوتاه نگه دارید

یوتیوب محدودیت های طول فیلم هایی را که منتشر می کند محدود نمی کند، اما معمولا فیلم های طولانی خسته کننده هستند. 3 تا 5 دقیقه بهترین ویدیو برای یک ویدیو است اما در صورت لزوم می توانید از 1 تا 6 دقیقه بروید. هنگامی که یک ویدیو طولانی تر از 6 یا 7 دقیقه است، این خسته کننده می شود و خیلی از افراد آن را تا انتها تماشا نمی کنند (در آنجا آرم و URL شما پیدا می شود). 3 تا 5 دقیقه کافی است تا ایده خود را بیاورید، جزئیاتی را ارائه دهید و بینندگان را برای بازدید بیشتر از سایت خود بفرستید.

نظر در مورد فیلم های دیگر افراد و شامل یک لینک به سایت خود را در نظر شما

علاوه بر پاسخ های ویدیویی، شما همچنین می توانید از نظرات خوب ساده استفاده کنید. باز هم، جستجو برای فیلم های محبوب در تو رفتگی در دیوار شما و اظهار نظر در مورد آنها. اگر نظرات شما توسط بینندگان مورد علاقه شما باشد، آنها مشخصات شما را بررسی می کنند و احتمالا ویدیوهای شما را تماشا

چگونه میتوان محتوای سئو شده نوشت

چگونه میتوان محتوای سئو شده نوشت

چگونه میتوان محتوای سئو شده نوشت

چگونه میتوان محتوای سئو شده نوشت بهینه سازی موتور جستجو یک تکنیک است که در نشر وب استفاده می شود تا دیدگاه وب سایت و ترافیک را برای رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو و خوانندگان بیشتر افزایش دهد. نوشتن یک مقاله با استفاده از سئو موتورهای جستجو نیاز به مهارت های نوشتن خوب برای ایجاد مقاله جالب و آسان برای خواندن. قرار دادن استراتژیک عبارات کلیدی و کلمات کلیدی در متن و گنجاندن لینک ها خوانندگان صفحه شما را تقویت خواهد کرد. مراحل زیر را بخوانید تا نحوه نوشتن مقاله با استفاده از موتورهای جستجو بهینه سازی کنید. Read more

سئو سایت

راه های افزایش بازدید سایت

راه های افزایش بازدید سایت

راه های افزایش بازدید سایت اشتراک افزودن به ما به عنوان کارآفرینان اغلب احساس می کنیم که عرشه در برابر دنیای دیجیتال در برابر ما قرار دارد. ما به عنوان رقبای عظیم ما از بودجه مشابهی برخوردار نیستیم، و ما هیچ ارتشی از بازاریابان نداریم که بتوانند آنها را استخدام کنند. بنابراین چگونه می توان یک کسب و کار کوچک و متوسط ​​را در مقابل شانس قریب الوقوع، بخش خود را از بازار جدا کرد؟ نکات زیر به شما نشان می دهد. Read more

AMP چیست

AMP چیست

AMP چیست

AMP چیست و سرعت AMP را برای جستجو و نمایش تبلیغات به ارمغان بیاورد موفقیت در تلفن همراه شروع به گرفتن حق اصول اولیه می کند. مردم برند هایی را انتخاب می کنند که فورا و یکپارچه نیازهای خود را برآورده می کنند. این به این معنی مهم نیست که سایت شما به نظر شما چقدر عالی است، اگر بارها بارگیری کند، کاربران از بین می روند و شما از دست خواهید رفت.

راه های که چگونه سرعت سایت خود را افزایش دهیم را کلیک کنید.

 AMP چیست: شتاب دهنده صفحات موبایل

این پروژه 18 ماه پیش به منظور کمک به ایجاد وب با تجربیات سریعتر، شروع به کار کرد. از آن به بعد، ما پیشرفت کرده ایم که صفحات AMP سریعا بارگیری در جستجوی گوگل را انجام می دهیم، با شروع از چرخ فلک های داستان های بالا و گسترش فهرست های جستجوی آلی. Read more

بهینه سازی

استفاده حداکثر از پیشنهادات هوشمند

استفاده حداکثر از پیشنهادات هوشمند

هنگامی که هدف شما این است که بیشترین تبدیل از بودجه بازاریابی خود را دریافت کنید، می توانید تنظیمات مناسب و پیشنهادات را تنظیم کنید. کجا دلار بعدی خود را برای مشتری بعدی خود بفروشید؟ برای کمک به استفاده حداکثر از بودجه شما، ما معرفی Maximize Conversions: یک استراتژی جدید قیمت گذاری هوشمندانه که بطور خودکار قیمت مناسب را برای هر حراج تعیین می کند تا به شما بیشترین تبدیل را در بودجه روزانه شما تبدیل کند.

به عنوان مثال، اگر شما یک خرده فروش لباس هستید که سعی می کند سبک های گذشته را به سرعت به فروش برساند، Maximize Conversions به شما کمک می کند تا بیشترین تعداد فروش خود را از بودجه موجود خود بدست آورید، چرا که سیگنال هایی مانند لیست های بازاریابی، زمان روز، مرورگر و سیستم عامل را به پیشنهادات هوشمند از تکنولوژی یادگیری ماشین گوگل برای بهینه سازی و برای تبدیل در هر حوزه تبلیغاتی استفاده می شود که همچنین به عنوان “مزایده زمان منصفانه” شناخته می شود.

استفاده حداکثر از پیشنهادات هوشمند ما می خواستیم بدون استفاده از بودجه، حجم تبدیل کمپین های پرطرفدار ما را افزایش دهیم. در اولین کمپین تست ما افزایش 73 درصدی در میزان تبدیل، افزایش CVR در 59٪ و کاهش CPA در 42٪ و تغییر در هزینه های ما شاهد آن بودیم. “- کریس لاورچه، سرپرست PPC در Seer Interactive

آسانترین راه برای ایجاد تبدیل حداکثر است. به سادگی صفحه تنظیمات مبارزات انتخاباتی خود را انتخاب کنید، روی «تغییر استراتژی پیشنهاد» کلیک کنید و «حداکثر استفاده» را انتخاب کنید. شما می توانید حداکثر تبدیل را امتحان کنید، بینش ها را مشاهده کنید و راهکارهای پیشنهادات خود را برای درک عملکرد آنها نظارت کنید

افزایش سئو و گوگل ادوردز و رشد برنامه تلفن همراه

افزایش سئو و گوگل ادوردز و رشد برنامه تلفن همراه

افزایش سئو و گوگل ادوردز و رشد برنامه تلفن همراه

افزایش سئو و گوگل ادوردز و رشد برنامه تلفن همراه در طول روز، زمانی که مردم می خواهند به جایی بروند، چیزی را تماشا کنند یا چیزی بخرند، برای کمک به تلفن های همراه خود می آیند. و اغلب برنامه تلفن همراه است که آنچه را که لازم است ارائه می دهد – چه اینکه یک جفت کفش جدید در حال اجرا یا بازی پازل برای گذراندن زمان در طی یک تاخیر پرواز است. Read more

سئو سایت و الگوریتمهای جدید گوگل

سئو سایت و الگوریتمهای جدید گوگل

سئو سایت و الگوریتمهای جدید گوگل

سئو سایت و الگوریتمهای جدید گوگل یک اختراع مجدد پیشنهاد اجتماعی را معرفی می کند عروس دریاییچتر دریایی از آکواریوم توس سئو گوگل در این هفته یک حق اختراع برای ارائه توصیه ها یا پیشنهادات برای مکان هایی برای اعضای گروه های اجتماعی اعطا کرد.یک گروه اجتماعی مانند یک گروه ملاقات که ممکن است برای رویدادهای اجتماعی در کنار هم قرار گیرند، ممکن است از طریق اینترنت برای برقراری ارتباط و تعامل و استفاده از توصیه های بعدی در مورد آینده استفاده کنند. Read more

اصول سو و تغییرات

سئو و محتوا با کیفیت بالا در جستجوگرها

سئو و محتوا با کیفیت بالا در جستجوگرها

نسخه کپی رایت با کیفیت بیش از حد موثر است. موتورهای جستجوگر مدرن الگوریتم های پیچیده ای را برای جدا کردن بازاریابی آنلاین، بازاریابی ارزشمند از محتوای وب با استفاده از شیوه های قدیمی سئو می سازند. به طور جدی کلمات کلیدی را به محتوای کم عمق اضافه می کند که در حال حاضر فقط باعث آسیب رساندن برند شما در صفحات نتایج جستجو موتور و در نظر مشتریان بالقوه می شود. به همین دلیل نویسندگان محتوا Bravaton در آخرین بهترین شیوه های جستجوگرها آموزش داده می شوند و شامل تکنیک های بازاریابی پیشرفته ای است که به منظور افزایش حضور آنلاین شما و تهیه خواسته ها و نیازهای خویش است. نویسندگان روزنامه نگاری، نوشتن خلاقانه و مهارت های بازاریابی دیجیتال، نویسندگان ما با استراتژیست ها و مشاوران جستجوگر همکاری می کنند تا اطمینان حاصل شود که هر بخش از بازاریابی، بدون توجه به نوع محتوای، به علامت برسد. Read more