مقالات سئو سایت-آموزش سئو سایت

سئو کار حرفه ای

افزایش ترافیک یا بازدید وب سایت

افزایش ترافیک یا بازدید وب سایت

25 راه افزایش ترافیک به وب سایت شما
از یک بازاریاب یا صاحب کسب و کار سوال کنید که چه چیزی بیشتر از همه در دنیا می خواهم، و احتمالا به شما «مشتری بیشتر» می گویند. چه چیزی اغلب پس از مشتریان در لیست دلخواه کسب و کار می آید؟ ترافیک بیشتر به سایت خود. راه های بسیاری وجود دارد که می توانید ترافیک را در وب سایت خود افزایش دهید و در پست امروز ما 25 مورد از آنها را شامل می شود، از جمله چند راه برای افزایش ترافیک سایت به صورت رایگان. Read more

سئو

سئو سایت زمان انجام سئو سایت

سئو سایت زمان انجام سئو سایت

چه مدت طول می کشد سئو برای شروع کار

من بازاریابی دیجیتالی را برای کارآفرین و همچنین CMO پوشش می دهم.

به عنوان صاحب یک شرکت تولید کننده سرب دیجیتال، احتمالا سوال دیگری وجود ندارد که از من پرسید: “چه مدت طول خواهد کشید تا رتبه بندی # 1 را برای کلمات کلیدی من به دست آورم؟” پاسخ ساده نیست، زیرا خود سوال اشتباه است (بدون جرم). سوال این است که از درک جستجوگرها متولد شده است که یک بار واقعیت بود اما دیگر وجود ندارد. Read more

جریمه گوگل

هاست ایرانی بهتر است یا خارجی

هاست ایرانی بهتر است یا خارجی

تاثیر هاست بر سئو بیرونی سایت ها که امروزه یکی از بزرگترین سوالاتی هست که مخاطبین و صاحبان سایت ها دارند

فیلمسازانی که با اشتباهات واقعی در تریلر گروگان مواجه شده اند آرگو توصیه می شود آتش را تا زمانی که کارکنان اصلی وارد رکورد مستقیم می شوند، نگه دارند. به عنوان “پاسخ” به اسناد بن افلک که در سال 1979 در بحران گروگانگیری به تصویب رسیده است، به وعده ای از دیپلمات های بزدل آمریکایی که با مهربانی و در نهایت به میزبانی های ایرانی به ایمنی تحویل داده می شوند. تماشاگران باید توجه کنند که ایده ایران از پایان خوشبختی بسیار متفاوت از هالیوود است.
به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از خبرگزاری مهر، ستاد عمومي توسط اداره هنر وابسته به دولت تهيه و توسط آيت الله سلمانيان تهيه شده توسط تهران تهيه شده است. کارگردان توضیح داد: “فیلم، که تولید بزرگی خواهد بود، باید پاسخ مناسب به فیلم افسانه ای Argo باشد.”
آرگو با حمایت وارنر بروس، ماجراهای پشت صحنه از شش رشته دیپلمات های ایالات متحده را که در سرزمین سفارت کانادا قرار دارند، به زودی در پی انقلاب اسلامی ایران، تصویر می کنند. این فیلم با بررسی درخشان ملاقات کرده است و برای هفت اسکار نامزد شده است، از جمله بهترین عکس.
با تمرکز بر مأموریت جنجالی سیا برای حمایت از دیپلمات ها، آن را به یک رویداد تبدیل می کند که هنوز به طور گسترده ای به عنوان یک فاجعه سیاست خارجی آمریکا شناخته شده است.
اما آرگو با انتقاد از اشتباهات تاریخی ادعا کرده است و ادعا کرد که مقامات بریتانیایی و نیوزلند ابتدا پناهندگان ایالات متحده را کنار گذاشتند.

هاست ایرانی بهتر است یا خارجی  در سئو سایت

هاست ایرانی بهتر است یا خارجی سر جان گراهام، سفیر بریتانیا در ایران، گفت: “واکنش سریع من در مورد شنیدن این موضوع یکی از خشمگینانه بود.” “من از آن زمان سیر شده، اما هنوز هم بسیار ناراحت کننده است که فیلمسازان باید آن را خیلی اشتباه است.”
هیجان انگیز افلک در ایران ممنوع است، جایی که رسما به عنوان “ضد ایرانی” خوانده می شود. محمد حسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور، آن را “عملیات توهین آمیز” توصیف کرده است که بر اساس “نیت های بد” تحریک شده است.
به نظر میرسد امن است فرض کنیم که مقامات بیشتر به تصویب هیات عمومی میپردازند که قرار است برای مقابله با همان مواد از دیدگاه رسمی ایران باشد. شواهد اولیه حاکی از آن است که فیلم سلمانيان ممکن است در نهایت منجر به نادیده گرفتن مأموریت نجات به نفع یک درام جنجالی موازی شود.
“این فیلم … در مورد 20 گروگان آمریکایی است که توسط انقلابیون به ایالات متحده تحویل داده شده است.” فکر می کنم این به موارد دیپلمات های آمریکایی اشاره دارد که به زودی پس از آغاز بحران 444 روز به عنوان یک ژست بشردوستانه آزاد شدند.
هاست ایرانی بهتر است یا خارجی سلمانيان ادعا کرده است که او قبلا نوشته است، اما توليد در عکس هنوز آغاز نشده است.
هاست ایرانی بهتر است یا خارجی ایران در مراسم اسکار سال گذشته پیروزی خود را به دست آورد، زمانی که نمایش رسمی آن، نمایشنامه تحسین شده اصغر فرهادی جدایی، جایزه بهترین فیلم زبان خارجی را بدست آورد. فرهادی در سخنرانی پذیرفته شده خود گفت: “بسیاری از ایرانیان در سراسر جهان ما را تماشا می کنند و من آنها را بسیار خوشحال می کنم.” “آنها خوشحال هستند، زیرا زمانی که صحبت از جنگ، ارعاب و تجاوز بین سیاستمداران مبادله می شود، نام ایران از طریق فرهنگ شگفت انگیز آن سخن می گوید.”

هاست ایرانی بهتر است یا خارجی  در سئو

هنوز مشخص نشده است که آیا سالمیان فرصتی برای سخنرانی مشابه در جوایز اسکار سال آینده خواهد داشت.
تجدیدنظر کردن دیگر متقاعد کنندگان اسکار
لینکلن – از دیدگاه جنوب زندگی آبه از منظر طرفدار، دریافت لینکلن! داستان رئیس جمهور سرکش، که ملت را به جنگ داخلی بی معنی تبدیل می کند، و سپس قایق ها را برای دریافت نمایش در تئاتر، چرخ می کند. خوشبختانه پایان خوبی در فروشگاه وجود دارد.
هاست ایرانی بهتر است یا خارجی جانوران وحشی جنوبی – همانطور که توسط دولت ایالات متحده مورد تجدید نظر قرار گرفته است. هنگامی که یک طوفان باعث بروز زلزله در خارج از نیواورلئان می شود، هر کس برای کمک به نجات تلاش می کند. همه، یعنی، به جز ناوشکن های غول پیکر در بیو، هنوز هم آتش بازی می کنند و در حال حرکت هستند. بروس ویلیس فرمانده فما را بازی می کند که باید ظرف غذا را تمیز کند.
Zero Dark Thirty – توسط القاعده بازسازی شده این یک داستان رابین هود برای زمان هایی است که قهرمان شجاع و مهربان ما در طول نه سال طول می کشد ضرب و شتم خود را به ارمغان می آورد و گروهی از مردگان خوش تیپ را در زیر بینی شیطان بزرگ هدایت می کند. با نهایت ظاهرا غم انگیز نباشید: این مرد پیرمرد فقط یک فریبکار بود.
Amour – نسخه دختر یک تفکر برای دختر طولانی دردسر دو هشت ساله حریص. جورجز و آن، قدیمی هستند، خودخواه و منسوخ شده، جهنم برای رها کردن از ارث خانواده. آیا هیچ کس آنها را متوقف نمی کند قبل از اینکه بیش از حد بروند؟
Les Miserables – ضد موزیکال طاعون آواز در فرانسه بزرگ است. قربانیان وحشتناك آن از خورشید تا غروب خفه می كنند. راسل کرو ستاره ای به عنوان جاوارت، مجری زن خوش تیپ، که برای از بین بردن آلوده و بازگرداندن سکوت بی رحمانه به خیابان های پاریس دعوت شده است.

سئو کار حرفه ای

ایا دامنه com بهتر از ir است

ایا دامنه com بهتر از ir است

درک پسوند های مختلف دامنه می تواند کمی دشوار باشد. زمانیکه یک .ir به معنی یک سازمان واقعی بود، زمان وجود داشت، اما امروز، هر کسی می تواند این نوع نام دامنه را دریافت کند.بسیاری از مدارس فکر می کنند زمانی که به .com در مقابل .ir می آیند. پسوند دامنه ای که انتخاب می کنید تفاوت دارد، به ویژه در برخی از صنایع. Read more

جریمه گوگل

جریمه های گوگل در سئو سایت چیست

جریمه های گوگل در سئو سایت چیست

جریمه های گوگل در سئو سایت چیست نتایج جستجو موتور بروکسل ادعا می کند فن آوری غول پیکر مورد سوء استفاده قرار گرفته غلبه بر بازار با دستکاری نتایج موتور جستجو خود را به نفع خود و مقایسه خرید خدمات خود را با گوگل بر روی پرچم اتحادیه اروپا بر روی یک تشک موش قرار می دهد. Read more

سئو سازی سایت

سئو سایت و اثرگذارترین فاکتورها چیست؟

سئو سایت و اثرگذارترین فاکتورها چیست؟

 

 

 

 

سئو سایت لیستی از فاکتورها و عوامل تاثیرگذار را شامل می گردد که هر یک میزان اثرگذاری متفاوتی را خواهد داشت. در کلمات کلیدی متفاوت میزان رقابت مختلفی را خواهید داشت و همین سطح رقابت موجب می گردد که شما به فاکتورهای اثرگذار در سئو و نیز میزان اهمیت آن دقت داشته باشید.

 

Read more

سئو سازی سایت

سئو سایت و اثرات بلند مدت بک لینک ها

سئو سایت و اثرات بلند مدت بک لینک ها

 

 

در پروسه بک لینک سازی در روند سئو سایت همواره گفته می شود که بک لینک ها ارزشمندی بالا و اثرگذاری بالا در سئو سایت می گذارد. اما این سوال همواره مطرح می شود که بک لینک ها چه زمانی پس از درج اثرگذاری می نماید.

 

Read more

الگوریتم پنگوئن گوگل

الگوریتم پنگوئن گوگل

داستان پنگوئن: درباره جدیدترین الگوریتم پنگوئن
چه ها باید جستجوگرها برای ایجاد بهترین به روز رسانی جدید پنگوئن انجام دهید؟ شاید خیلی زیاد نیست دیو دیویس، ستون شناس، یادآور می شود که در حالی که پنگوئن 4.0 در حقیقت قابل توجه است، چیزها در نهایت خیلی تغییر نکرده اند.
برای چهار سال گذشته، ما درباره پنگوئن بسیار شنیده ایم. در ابتدا در آوریل 2012 اعلام شد، که این بروزرسانی الگوریتم، طراحی شده برای مبارزه با هرزنامه های اینترنتی، سه درصد از درخواست ها را تحت تاثیر قرار می دهد. Read more

AMP سئو

اموزش بهینه سازی سایت

اموزش بهینه سازی سایت

این آموزش یک رویکرد عملی مبتنی بر مثال برای اجرای این قوانین است. این به سمت توسعه دهندگان وب با بودجه ای کوچک است که احتمالا از میزبانی مشترک استفاده می کنند و تحت محدودیت های مختلفی که با چنین تنظیماتی همراه هستند، هدف قرار می گیرد. Read more

سئو در گوگل

چگونه سئو سایت سریع تر انجام می شود؟

چگونه سئو سایت سریع تر انجام می شود؟

 

 

 

سئو سایت می تواند سودآوری بالایی را برای مالک سایت داشته باشد از این رو سئو سایت و قرار گرفتن سایت در رنکینگ بالا در مدت زمان کوتاه تر خواسته مطلوب مدیریت سایت خواهد بود. اما چگونه می توان سئو سایت را در مدت زمان کوتاه می توان اجرا نمود.

 

Read more