سئو و بهینه سازی خودکار وردپرس

سئو و بهینه سازی خودکار وردپرس

سئو و بهینه سازی خودکار وردپرس

سئو و بهینه سازی خودکار وردپرس با افزونه seo smart links : روش سئو خودکار لینک های وردپرس

فرآیند سئو که در معنی به آن بهینه سازی وردپرس برای موتورهای مرورگر اطلاق میشود در جهت افزایش وبهبود رنک ورتبه سایت و به دنبال آن افزایش بازدید و درآمد از سایت است.

بهینه سازی سایت وردپرس یک فرآیند زمانبر وبه نسبت طولانی است که با انجام یک کار تحقق نمیابد.باید تمام موارد وتکنیک های سئو را انجام دهید تا وبسایت وردپرس بصورت دقیق برای موتورهای مرورگر شناخته وبهینه سازی شود.

در این نوشته سعی داریم با معرفی افزونه seo smart links شما را با تکنیک های سئو سایت خودکار وردپرس آشنا سازیم.

این افزونه با کارایی خوب وامنیت بالا به کاربران کمک میکند تا لینک های وردپرس را سئو وبهینه سازی کنیم تا آمار ورودی ما افزایش پیدا کنیم.این افزونه این امکان را برای ما فراهم میکند تا کلمات کلیدی وبرجسته یک مطلب را به صفحه ای در سایت وردپرس که مربوط به آن کلمه کلیدی میشود لینک بدهیم وانتقال دهیم.

در این مرحله به بررسی افزونه seo smart links میپردازیم.

بهینه سازی خودکار وردپرس

این افزونه جزو افزونه هایی بشمار میرود که در وردپرس برای کاربران مبتدی وحرفه ای قابل استفاده است وکارایی بالایی دارد.این افزونه قابلیت های زیادی را در مسیر سئو و بهینه سازی وردپرس در اختیار وبمستر ومدیر سایت می گذارد.

ورژن پایانی این افزونه به شما این فرصت را میدهد تا به شکل پیش فرض بتوانید درسایت وردپرس خود لینک سازی درونی کنید.

البته این افزونه به کاربر این امکان را میدهد تا بتواند در رابطه با لینک های مربوط با سایت ومطالب سایت بررسی،تحلیل وتنظیمات لازم را انجام دهد.

حال میخواهیم ویژگی های افزونه seo smart links را به وضوح بیان کنیم.

یافتن کلمات کلیدی ولینک سازی بصورت خودکار

مشخص کردن nofollow بودن یا نبودن لینک

مشخص کردن تعداد لینک ها در هر مطلب یا هر برگه

امکان انتخاب کردن باز شدن لینک ها

راه های جدید بازاریابی

راه های جدید بازاریابی

راه های جدید بازاریابی

راه های جدید بازاریابی 3 دلیل برای قدم بزرگی با توجه به غوطه ور شدن و حرکت به یک رویکرد ورودی به بازاریابی شما می باشد. شاید برای مدت زمان طولانی فکر کرده باشید؛ شما کتاب های الکترونیکی را از شرکت های نرم افزاری دانلود کرده اید،

برای دانلود لیست سایتهای تبلیغاتی رایگان کلیک کنید.

چندین ماه از پست های وبلاگ های مورد علاقه خود برای پست های وبلاگنویسی مورد علاقه خود مطالعه کرده اید و می دانید عمیق تر آن را معقول می دانید، اما تغییر تمام کارهای بازاریابی خود را تعهد ترسناک .

در اینجا پنج دلیل بسیار خوبی برای انجام این حرکت وجود دارد، و آن را به زودی و نه بعد از آن.

هیچ کس دیگر مقاله محلی را نمی خواند

غمگین اما درست است. برای عادل بودن، تعداد کمی از مردم روزنامه های ملی را می خوانند. اکثر ما اخبار ما را در برنامه ها، از طریق ایمیل و یا حتی در توییتر دریافت می کنیم. اما نه در قالب کاغذ ارقام گردشگری بیش از 6 یا 7 سال گذشته برای برخی عناوین تقریبا نصف شده است. به طوری که تعداد نیم صفحه ای که شما در مجله محلی داشته اید، توسط افراد بسیار کمتر از آن دیده می شود.

نکته: به جای تبلیغات مطبوعاتی، شما می توانید در Google یا فیس بوک یا Instagram تبلیغ کنید یا در هر کجا که مخاطبان شما هستید، و ترافیک را به وب سایت خود منتقل کنید تا بتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید.

روش های نوین تبلیغات

لیست پستی اجاره شده و یا شماره تلفن ها غیرقابل اعتماد است

در روزهای گذشته، خرید و یا اجاره یک لیست از نام ها و آدرس ها و ارسال نامه های ناخواسته به افرادی که تقریبا همان عنوان شغلی را به عنوان مخاطب هدف خود داشتند، رایج بود. سپس آن را به آدرس های ایمیل تغییر داد و شما را به هرزنامه هر کسی که شما را نمی شناخت و شما ایمیل خود را نمی خواستم. این همواره کمی دست و دلباز بود و در زمان من برخی از لیستهای نسبتا دلرنگی را تجربه کرده بودم، اما در این روزهای بازاریابی مبتنی بر مجوز، ارسال ایمیل به افرادی که از آنها خواسته نشده است، قطعا از بین می روند.

نکته: لیست مبتنی بر مجوز خود را با ارائه چیزی به طور واقعی مفید است که مشتریان بالقوه خود را تشویق می کند که با شما ارتباط برقرار کنند.

آیا متوجه شده اید که این روزها بیشتر برنامه ریزی های تلفنی را انجام می دهند و نه فقط چیدن گوشی را برای یک چت. تماس های فیلتر بسیار آسان است و بنابراین وقفه ها غیر عادی و حتی غیر قابل پیش بینی تر از آن هستند که مورد استفاده قرار می گیرند، برقراری تماس سرد یک تاکتیک قدیمی و ناقص است و ما موافق هستیم.

نکته: چت زنده یا درخواست یک دکمه تماس در وبسایت شما به شما امکان می دهد با افراد صحبت کنید وقتی میخواهند با شما صحبت کنند.

مخاطبان تلویزیون بیش از حد زیاد هستن

من تبلیغ تلویزیون را نمیخواهم. این بسیار موثر است و، شخصا، من عاشق تماشای تبلیغات عالی در تلویزیون هستم هرچند ارزان نیست هنگامی که فقط 2 یا 3 کانال تجاری وجود دارد، می توانید مخاطبان عظیم را برای تبلیغات خود تضمین کنید. با این حال، اکنون نه تنها یک کانال وجود دارد، بلکه بسیاری از راه های دیگر برای تماشای  وجود دارد، بنابراین انتخاب های مناسب و رسیدن به یک مخاطب به اندازه کافی بزرگ برای توجیه سرمایه گذاری شما پیچیده است.

نکته: از بودجه تولید تلویزیونی استفاده کنید تا یک فیلم را به اندازه کافی مناسب برای انتقال ویروس در رسانه های اجتماعی بسازید.

 

چگونه میتوان محتوای سئو شده نوشت

چگونه میتوان محتوای سئو شده نوشت

چگونه میتوان محتوای سئو شده نوشت

چگونه میتوان محتوای سئو شده نوشت بهینه سازی موتور جستجو یک تکنیک است که در نشر وب استفاده می شود تا دیدگاه وب سایت و ترافیک را برای رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو و خوانندگان بیشتر افزایش دهد. نوشتن یک مقاله با استفاده از سئو موتورهای جستجو نیاز به مهارت های نوشتن خوب برای ایجاد مقاله جالب و آسان برای خواندن. قرار دادن استراتژیک عبارات کلیدی و کلمات کلیدی در متن و گنجاندن لینک ها خوانندگان صفحه شما را تقویت خواهد کرد. مراحل زیر را بخوانید تا نحوه نوشتن مقاله با استفاده از موتورهای جستجو بهینه سازی کنید. Read more

لیست سایتهای تبلیغاتی رایگان

لیست سایتهای تبلیغاتی رایگان

 

www.onlypet.ir/forum
rifles.ir
www.my-fish.ir/Forum
forum.footbalit.ir/
fishland.ir/forum
www.ibsgroup.ir/froum/
www.irandeliver.com/forum/
www.ubuntuforums.ir
b2kforum.xyz/forum
www.birdpark.ir/
forum.fazroman.ir
footcardia.ir/forum
zagrospatogh.r98.ir/Forum
forum.gamgos.net/forum
forum.roman4u.ir/
parsicoders.com
www.cooldownload.ir/Forum
freesat.ml/index.php
www.geziri.ir
freesat.ml
forum.arcgis.ir/
sat-iran4.top
sibesiah.com/forum.php
forum.persianscript.ir/

 

سایتهای تبلیغاتی رایگان

 

mui.ir/forum
www.foodregime.com/forum
www.baras.ir/forum/
www.v-dental-office.com
fsajedi.ir/forum/
www.iranmemar.com/forum.php
forum.archiclassic.ir/
www.iranshahrsaz.com
www.civiltect.com/forum/
www.senatorha.com/forum
forum.imanvfx.com
dictionary.abadis.ir/entofa/f/forum/
xphd.net/f-78.html
softcivil.ir/main/forums/
forum.mihanno.ir/
forum.tahaquran.ir/
www.qurangloss.ir/forum.php
www.shahrequran.ir/
www.delijanadineh.ir/Forum

سئو وبلاگ

طرز ساخت وبلاگ

طرز ساخت وبلاگ

آیا می خواهید یک وبلاگ وردپرس را به درستی راه اندازی کنید؟ ما می دانیم که شروع یک وبلاگ می تواند به خصوص هنگامی که شما گیک نیست، یک فکر وحشتناک است. حدس بزن – تو تنها نیستی با کمک بیش از،یک وبلاگ را راه اندازی کردیم، ما تصمیم گرفته ایم که جامع ترین راهنمای نحوه ایجاد یک وبلاگ وردپرس را بدون هیچ گونه دانش فنی ایجاد کنیم.این فرایند آسان است به دنبال اینکه شما 20 ساله یا 60 ساله هستید. با این حال اگر به کمک نیاز دارید، تیم متخصص ما به شما کمک خواهد کرد که وبلاگ خود را به صورت رایگان تنظیم کنید. اینجا را کلیک کنید برای دریافت رایگان وبلاگ وردپرس راه اندازی Read more

سئو سایت فروشگاهی

بهینه سازی موتور جستجو _سئو

بهینه سازی موتور جستجو _سئو

بهینه سازی موتور جستجو (سئو) یک روش برای به دست آوردن وب سایت شما در رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و یا بینگ است. اگر چه این موتورهای جستجو هستند که سایت شما را رتبه بندی می کنند، ما معتقدیم که SEO خوب نتیجه طرح هایی است که برای بازدیدکنندگان سایت شما مفید است. Read more

سئو حرفه ای سایت

راههای افزایش فروش اینترنتی

راههای افزایش فروش اینترنتی

راههای افزایش فروش اینترنتی چگونه به بهبود رتبه بندی های سئو با گوگل پلاس در تلاش های ما برای بهبود رتبه بندی جستجوگرهای سئو ما معجزه ها را انجام می دهیم و همه چیز را که می توانیم فکر کنیم، سعی می کنیم. البته، حتی اگر ما می توانستیم، کاملا منطقی است که کاملا همه چیز را امتحان کنیم. آنچه مهم است، این است که چیزی را امتحان کنید که تاثیر زیادی بر رتبه بندی جستجوگرهای سئو ما دارد، اما برای همه و برادرشان شناخته نشده است. Read more

سئو سایت فروشگاهی

سئو سایت فروشگاه اینترنتی

سئو سایت فروشگاه اینترنتی

اگر شما برنامه های آندروید را در فروشگاه Google Play فروختید، ممکن است درباره App Store Optimization (ASO) شنیده باشید. با این حال، اگر این بازار به شما علاقه مند باشد، شما واقعا نمی توانید بدون دانستن در مورد عوامل اصلی که محبوبیت خود را در آن وجود دارد تاثیرگذار باشد. بدیهی است، دانش ASO حتی حیاتیتر از آنچه که در جستجوگر گوگل وجود دارد، بسیار حیاتی است، زیرا اگر شما موفق به رتبه بندی خوب در فروشگاه Google Play شوید، این امر می تواند درآمد بیشتری را با سرمایه گذاری بسیار کمتر از آنچه که شما موفق به دریافت رتبه بندی خوب در یک موتور جستجو می کنید، به عنوان گوگل خود. Read more

الگوریتم پنگوئن گوگل

الگوریتم پنگوئن گوگل

داستان پنگوئن: درباره جدیدترین الگوریتم پنگوئن
چه ها باید جستجوگرها برای ایجاد بهترین به روز رسانی جدید پنگوئن انجام دهید؟ شاید خیلی زیاد نیست دیو دیویس، ستون شناس، یادآور می شود که در حالی که پنگوئن 4.0 در حقیقت قابل توجه است، چیزها در نهایت خیلی تغییر نکرده اند.
برای چهار سال گذشته، ما درباره پنگوئن بسیار شنیده ایم. در ابتدا در آوریل 2012 اعلام شد، که این بروزرسانی الگوریتم، طراحی شده برای مبارزه با هرزنامه های اینترنتی، سه درصد از درخواست ها را تحت تاثیر قرار می دهد. Read more

AMP سئو

اموزش بهینه سازی سایت

اموزش بهینه سازی سایت

این آموزش یک رویکرد عملی مبتنی بر مثال برای اجرای این قوانین است. این به سمت توسعه دهندگان وب با بودجه ای کوچک است که احتمالا از میزبانی مشترک استفاده می کنند و تحت محدودیت های مختلفی که با چنین تنظیماتی همراه هستند، هدف قرار می گیرد. Read more